Lietuvos diena. Kodėl daugėja koronaviruso atvejų?

Lietuvos diena

2021.07.21 13:05

Lietuvos diena. Kodėl daugėja koronaviruso atvejų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Per parą Lietuvoje nustatyti 176 nauji koronaviruso atvejai – tai didžiausias atvejų skaičius nuo birželio 11-os dienos. Raudonų savivaldybių daugėja: greta jau anksčiau raudona paskelbtos Klaipėdos savivaldybės šiandien raudonomis pažymėtos Rietavo ir Šilutės savivaldybės. Kaip savivaldybių vadovai spręs padėtį?

Lietuvai nespėjant panaudoti viso gaunamų vakcinų nuo koronaviruso kiekio – dalį jų jau tenka išpilti. Sprendžiama, kaip dalį vakcinų perduoti kitoms šalims, kur jų trūksta. Kiek tokia pagalba reikšminga šalims, kurioms perduodamos vakcinos?

Ignalinos valdžia sako, kad su savivaldybėje laikinai apgyvendintais neteisėtai į Lietuvą atvykusiais migrantais kyla rūpesčių. Ignalinos rajone migrantų sąlygomis domisi kolega, LRT radijo žurnalistas Daumantas Butkus.

Ved. Vaida Zakarkienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.