Savas miestas. Likę „Durniaus vietoje“ Gargžduose

Savas miestas

2021.07.22 09:00

Savas miestas. Likę „Durniaus vietoje“ Gargžduose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Skanduotė „Kas laimės, kas laimės?“ ir Gražulis, kurį, pasirodo, vietiniai vadina Gargžduliu, – viso labo tiek, keliaudami į Gargždus, apie šį miestą žinojo Indrė, Marius ir Austėja. Kaip šį siaurą požiūrį pakeitė vietine gide tapusi komunikacijos specialistė, „Gargždai United“ feisbuko puslapio administratorė Reda Baltinaitė?

Naujausias „Savo miesto“ maršrutas veda Redos vaikystės takais, pro parką, kuriame augo, deja, jau nukirstas, senelį primenantis medis, prasuka pro legendinę, net Andriui Mamontovui žinomą, cepelinus gaminančią valgyklą, o galiausiai tinklalaidės autoriai atsiduria... Durniaus vietoje.

Ved. Indrė Kaminckaitė, Austėja Kuskienė, Marius Eidukonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kiekviename tinklalaidės „Savas miestas“ epizode Austėja, Birutė ir Indrė keliauja po Lietuvą ir kalbina vietinius gyventojus apie jiems brangias, puikiai vietiniams pažįstamas to miesto vietas. Pasaulyje populiarėjant neatvirukiniam — „like a local“ — turizmui miestų herojai atskleis, kur geriausi vakarėliai Šilutėje, ką galima veikti Kėdainiuose be Agurkų šventės, ką veikti Palangoje be pliažo, ir kodėl jų miestas yra savas miestas. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Savas miestas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.