Suolelis miške. Aplinkosauga + jaunimas + „9 zuikiai“. Su tvarumo kūrybininke Sandra Galdikaite

Suolelis miške

2021.07.21 12:00

Suolelis miške. Aplinkosauga + jaunimas + „9 zuikiai“. Su tvarumo kūrybininke Sandra Galdikaite

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kai televizijos žurnalistiką ir kitus darbus derinusi Sandra Galdikaitė pajuto, kad perdegė, leidosi į kelionę. Joje buvo laiko stebėti, kaip smarkiai žmonės įsisukę į vartojimą, nors pačios gyvenimas tą mėnesį tilpo į vos vieną kuprinę. Grįžusi namo Sandra apsisprendė ir pati gyventi atsakingiau, ir padėti keistis kitiems.

Ji viešina istorijas apie aplinkai neabejingus verslus ir asmenybes, dirba jaunimo stovyklose, organizuoja menines akcijas. „Esu tvarumo kūrybininkė ir jaunimo mentorė“ – taip trumpai prisistato šios tinklalaidės „Suolelis miške“ herojė, su bendraminčiais savo veiklas ir siūlomas paslaugas pavadinusi „9 zuikiais“.

Kaip žmogaus gebėjimas ne bėgti nuo problemos, o joje išbūti, padeda klimatui? Ar aplinkosauga tikrai rūpi paaugliams?

Sandrą Galdikaitę kalbina Giedrė Čiužaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Suolelis miške“: pokalbiai apie žmogaus poveikį gamtai ir gamtos poveikį mums. Nuo patarimų tvariai kasdienybei iki pasiūlymų, kaip spręsti ekologines planetos problemas – tinklalaidės autorė Giedrė Čiužaitė susitinka gamtai neabejingus žmones tam, kad išgirstų jų atsakymus į svarbius klausimus. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą trečiadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Suolelis miške

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.