Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#4. „Žaidimai ir gyvenimas”

Kitas lygis

2021.07.26 10:00

Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#4. „Žaidimai ir gyvenimas”

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vaizdo žaidimai seniai nėra vien pramoga. Jų vis dažniau griebiasi įvairių sričių specialistai, spręsdami rimtas profesines problemas.

Šiaulių rajono Dubysos Aukštupio mokyklos direktorius Vaidas Bacys pasakoja, kaip jo mokyklos mokytojai vaizdo žaidimus naudoja savo pamokose.

Žaidimų kūrimo studijos „Trys kubai” ir populiaraus „YouTube” kanalo „Darius žaidžia” įkūrėjas Darius Kniūkšta atskleidžia, kaip jam sekasi populiariausią pasaulyje vaizdo žaidimą „Minecraft” perkelti į Lietuvos mokyklų klases.

Lietuvos kariuomenės Mokymų ir doktrinų Valdyboje tarnaujantis majoras Dalius Gaika supažindina su vaizdo žaidimais, kurie naudojami karių rengime.

Aut. ir ved. – Aistė Ptakauskė, garso rež. – Mindaugas Juška, red. – Sandra Matiusovičiūtė, šaukinio aut. ir garso operatorius – Mantas Brižys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje, kurios tikslas – atskleisti daugialypę vertę, kurią Lietuvos žaidimų industrija kuria lietuvių visuomenei. Šioje tinklalaidėje išgirsite, kokią naudą kompiuteriniai ir vaizdo žaidimai duoda pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse.

Kiti laidos epizodai

Kitas lygis

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.