Ryto garsai. Kaip saugiai organizuoti asmenines šventes pandemijos metu? Ar vienkartiniai testai tinkamas sprendimas?

Ryto garsai

2021.07.21 06:30

Ryto garsai. Kaip saugiai organizuoti asmenines šventes pandemijos metu? Ar vienkartiniai testai tinkamas sprendimas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Įprastai vasarą daugėja asmeninių švenčių. Dalis žmonių jas, pavyzdžiui vestuves, planavo jau anksčiau, bet planus koregavo šalyje galioję karantino suvaržymai. Kaip saugiai organizuoti asmenines šventes pandemijos metu?.

Jau šį penktadienį uostamiestyje prasideda tradicinė Jūros šventė. Kaip ir prieš pandemiją, čia vėl vyks mugė, organizuojami didžiuliai koncertai Kruizinių laivų terminale, Teatro aikštėje. Tačiau nerimą kelia augantis susirgimų skaičius

Kaip bus užtikrinamas žmonių saugumas?

Netekus galios senajam ir nespėjus priimti naujo Referendumo įstatymo, kyla rizika neužtikrinti Konstitucijoje įtvirtintos piliečių teisės. Kodėl susiklostė tokia situacija? – diskusija su Seimo frakcijų atstovais.

Mobilios skiepijimo komandos vyksta vakcinuoti ne tik į populiarias žmonių susibūrimo vietas. Jos gali aplankyti ir įmones, kuriose susirenka ne mažiau kaip 50 norinčių pasiskiepyti darbuotojų. Kaip aktyviai tokia priemone naudojasi verslas?

Vilniuje, Šiauliuose ir Kauno rajone, Raudondvaryje tuo pačiu metu atvertos grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus fotografijų parodos.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.