Ryto allegro. Kas trukdo muziejams tinkamai įregistruoti turimus ginklus-eksponatus?

Ryto allegro

2021.07.21 07:05

Ryto allegro. Kas trukdo muziejams tinkamai įregistruoti turimus ginklus-eksponatus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Drabužių dizainerė Marija Popadničenko: kaip per 12-ka metų įsitvirtino Italijos mados elite ir pradėjo kurti italų disko stiliaus dainas.

Rubrikoje „Kalbos rytas“ – apie VDU Švietimo akademijoje dalyvaujančius lituanistinių mokyklų mokytojus iš 14-kos šalių.

Apie naujausią knygą ir kūrybą Alma Valantinienė kalbasi su Nidoje gyvenančia poete, rašytoja ir dailininke Daiva Molyte-Lukauskiene.

Prasideda eksperimentinio kino ir meno festivalis „Suspaustas laikas“. Šiemet pirmąkart festivalyje – atskira programa 16 mm juostos filmams. Pokalbis su festivalio kuratoriumi Artūru Liutostanskiu.

Teatras „Meno alchemija“ spektakliu „Stepai, gazo!“ pradeda kelionę po Lietuvą, kurios metu aktoriai Laurynas Jurgelis ir Aleksandras Špilevojus papasakos improvizacijų bei ironijos kupiną Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Stepono Batoro gyvenimo istoriją.

Iki šiol muziejininkams ir kolekcininkams daug klausimų kelia Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas, jo įgyvendinimas. Dėl ko dar ir šiandien kyla didžiausi nesutarimai ir kaip juos išspręsti?

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie Jimo Jarmuscho muzikinę karjerą ir išskirtinį skambesį, kuriamą paties filmams.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.