Ryto allegro. Kodėl piratavimo mastai Lietuvoje nemažėja?

Ryto allegro

2021.07.19 07:05

Ryto allegro. Kodėl piratavimo mastai Lietuvoje nemažėja?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kodėl piratavimo mastai Lietuvoje nemažėja?

Literatūros žurnalo „Metai“ apžvalga.

Pasaulio kultūrinės naujienos.

Nuo kaitros pasislėpti gaiviame gamtos prieglobstyje kviečia Naujamiestyje įsikūrusioje galerijoje „8 akys ir ausys“ lankytojams duris atvėrusi paroda „Caged Freedom“.

Po kelis mėnesius užsitęsusio kino teatro „Naglis“ architektūrinio konkurso paaiškėjo jo nugalėtojas – tai dviejų klaipėdiečių architektūros studijų projektas „Atgal į ateitį“.

Kodėl piratavimo mastai Lietuvoje nemažėja? Kultūros ministro bei legalaus turinio aljanso „Baltas“ iniciatyva pirmadienį organizuojama diskusija apie piratavimo verslo mastą bei problemos sprendimą. Apie tai laidoje kalbėsime su „Kino pavasario“ vykdomąja direktore Agnesta Filatove bei komunikacijos specialistu Jauniumi Špakausku.

Domantas Razauskas pristatys muzikines naujienas.

Nacionalinėje dailės galerijoje ir jos prieigose pristatomos kaimo žmogaus savastį atveriančios ekspozicijos – paroda „Aniceta, Stasys, Teresė, Jonas, Janė, Petras, Mykolas, Uršulė, Anupras ir kiti. Čiabuvių pasakojimai“ bei tapatybės ir atminties klausimus kelianti instaliacija „Laikų laukas”.

Pokalbis iš Rygos Jūrmalos muzikos festivalio.

Tinklalaidės „Kitas lygis“ pristatymas.

Ved. Karolina Bieliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.