Ryto garsai. Lietuvoje pasigendama žmogaus teisėmis grįsto požiūrio į psichikos sveikatą

Ryto garsai

2021.07.17 07:05

Ryto garsai. Lietuvoje pasigendama žmogaus teisėmis grįsto požiūrio į psichikos sveikatą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Per mažai dėmesio psichikos sveikatos paslaugų prieinamumui, gyventojų informavimui apie pagalbos galimybes ir jų raštingumo psichikos sveikatos srityje stiprinimui. Tokias pastabas Sveikatos apsaugos ministerijai pateikia Valstybės kontrolė.

Šiandien minima Pasaulio lietuvių vienybės diena. Užsienyje gyvenantys lietuviai įvairiais laikais teikė Lietuvai pagalbą: politinę ar finansinę, rūpinosi tautiečių pilietiškumu. Apie ryšį su Lietuva, gamta ir norą kalbėti tomis temomis, kurių kiti vengia. Antroje laidos dalyje, pokalbis su Londone gyvenančia ir LRT Mediatekoje laidą „Spalvos“ kuriančia Elena Reimeryte.

Po metų pertraukos į miestų gatves ir skverus grįžta penkioliktoji Gatvės muzikos diena. Jau tradicija tapęs renginys šiemet sudrebins 27 miestus.

Šalia Ignalinos, ant ežero kranto, įsikūrusiame Palūšės kaime verslininkai buvusį pašto pastatą pavertė biurų centru.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.