24 metus visoje Kinijoje pagrobto sūnaus ieškojęs tėvas jį surado: pagalvojau, kad yra vilties, jei eisiu ieškoti

Kinų šeima sekmadienį išgyveno tikrą stebuklą, kai pagaliau susitiko su prieš 24 metus pagrobtu sūnumi. Tėvas Guo Gangtangas ieškojo sūnaus visoje šalyje nuo pat jo dingimo 1997-aisiais. Įtariamoji pagrobė vaiką, kai jis žaidė šalia namų.

Dabar jau 26-erių Guo Xinzhenas yra mokytojas, kuris atpažintas buvo pagal atitinkantį sūnaus apibūdinimą ir DNR tyrimą, patvirtinusį šeimos giminystę. Henano provincijoje pagrobtas dvimetis tuo metu buvo perduotas kitai šeimai iš Liaochengo miesto. Sūnaus netekęs Guo Gangtangas atsisakė pasiduoti ir visus 24 metus praleido jo ieškodamas, keliaujant aplink šalį su motociklu.

„Pagalvojau, kad galbūt yra vilties surasti savo sūnų, jei eisiu jo ieškoti. Pagrobėjas vis tiek nesugrąžins man jo. Jei likčiau namuose, nėra jokių šansų. Taigi nuo 1997 m. pabaigos pradėjau sūnaus paieškas“, – dar 2015 metais interviu sakė Guo.

Guo paliko pėdsakus beveik visose Kinijos vietose – visada turėjo su savimi skrajučių, jį lydėdavo vėliavos su užrašu „Kur tu, mano sūnau?“. Kai išmoko naudotis internetu ir pradėjo sekti prekybos žmonėmis pasaulį, Guo sugebėjo surasti pradingusius vaikus kitoms šeimoms. Pagal jaudinančią istoriją 2015 m. buvo sukurtas ir filmas, pavadintas „Lost and Love“. Dėl pagrobimo įtariami asmenys sulaikyti, tačiau svarbiausia, jog niekada vilties nepraradęs tėvas pagaliau pasiekė tikslą – surado savo sūnų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.