60 minučių. Labiausiai skurstančių žmonių padėtis dar suprastėjo

60 minučių

2021.07.15 17:05

60 minučių. Labiausiai skurstančių žmonių padėtis dar suprastėjo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Bagdade su Irako valstybės pareigūnais aptarė galimybę grąžinti į šalį neteisėtai Lietuvos sieną kirtusius migrantus.

Daugėjant naujų susirgimų ir plintant naujai koronaviruso atmainai, žmonės raginami kuo greičiau pasiskiepyti. Statistikai sako, kad nerimą kelia padėtis Klaipėdoje.

Į Lietuvos banko valdybos narius teikiama prezidento Gitano Nausėdos patarėjo, buvusio centrinio banko tarnautojo Simono Krėpštos kandidatūra. Simonas Krėpšta pastaruosius dvejus metus dirba prezidento vyriausiuoju patarėju, yra Prezidentūros Ekonomikos ir socialinės politikos grupės vadovas. Ar toliau keičiasi valstybės vadovo komanda?

Aplinkos ministerija siūlo keisti automobilių taršos apmokestinimą – pakeisti ir didinti registracijos mokestį bei įvesti naują naudojimo mokestį, kuris būtų mokamas kasmet.

Labiausiai skurstančių žmonių padėtis dar suprastėjo.

Ved. Madona Lučkaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.