Nepasėdos. Galimybių vasara Lietuvoje. Zebrai, mumijos, valgomi svirpliai. Ko dar nebuvo pernai?

Nepasėdos

2021.07.16 10:00

Nepasėdos. Galimybių vasara Lietuvoje. Zebrai, mumijos, valgomi svirpliai. Ko dar nebuvo pernai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Atostogos, nuo kurių gali tekti pailsėti. Tokios laukia visų, kurie nori savo akimis pamatyti karščiausias šio Lietuvos turizmo sezono naujienas.

Naujausiame tinklalaidės „Nepasėdos“ epizode – nuo Afrikos gyvūnų lietuviškame safaryje, tikrų ir netikrų mumijų, prieš šimtą metų pargabentų į Lietuvą, naujų kelių per vandenį ir kopas, baltų istorijos, atverto kalėjimo ir daugybės kitų stotelių, kurių nebuvo pernai.

Kokių skonių gali būti svirpliai, papasakos svirplių ūkio šeimininkė Jolanta Trečiokienė. Beje, ūkyje rengiamos ekskursijos turistams su degustacijomis! O ilgą veiklų Vilniuje sąrašą pateiks keliautojas ir Vilniaus fanas Karolis Žukauskas.

Naujas epizodas, po kurio neįmanoma likti sėdėti namuose, LRT audiatekoje – kiekvieną penktadienį.

Ved. Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė ir Gerda Butkuvienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Lietuva – visada variantas A atostogoms. Tinklalaidė „Nepasėdos“ skiriama Lietuvos fanams visame pasaulyje, nenusėdintiems namuose ir nesiliaujantiems ieškoti naujų patirčių, istorijų, kelionių apetitą žadinančių vietų. Taip pat tiems, kurie įgyvendina nerealias turizmo idėjas ir dairosi naujų įkvėpimų. Svarbiausia „Nepasėdų“ paslaptis - keliauti ragaujant akimis, širdimi, liežuviu ir atradimais dalintis su kitais. Keliauti po Lietuvą madinga, saugu ir sveika!

Kiti laidos epizodai

Nepasėdos

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.