Ryto garsai. Kiek realu susitarti su migrantų kilmės šalimis dėl jų grąžinimo?

Ryto garsai

2021.07.15 06:30

Ryto garsai. Kiek realu susitarti su migrantų kilmės šalimis dėl jų grąžinimo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kiek realu susitarti su migrantų kilmės šalimis dėl jų grąžinimo? Šiandien užsienio reikalų ministras lankosi Irako sostinėje Bagdade. Pokalbis apie migracijos iššūkius ir gyvenimą pabėgėlių stovyklose.

Ribotas lankytojų skaičius, privalomos kaukės viso seanso metu ir draudimas valgyti ar gerti kino teatre įsigytus produktus - nusivylę valdžios sprendimais Lietuvos kino teatrai skelbia apie būsimą streiką.

„Ryto garsų” studijoje Prezidento patarėjas – J. Neverovičius. Susisiekimo srityje veikiančių valstybės įmonių pertvarka ir ES paskelbti ambicingi taršos mažinimo planai - tai vienos iš temų.

Lietuvoje dirbantys pinigų plovimo prevencijos specialistai atakuojami skambučiais su darbo pasiūlymais, tai tapo viena paklausiausių profesijų mūsų šalyje.

Vis daugiau šaliu su nerimu stebi koronaviruso statistiką, dalis imasi griežtesnių priemonių. Malta paskutinę minutę atšaukė planus neįsileisti nuo COVID -19 nepasiskiepijusių žmonių, bet grąžina saviizoliaciją. Kokia nauja kelionių realybė?

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo, kad neperleidžiamų vaiko priežiūros atostogų dviem mėnesiams galėtų išeiti kiekvienas iš tėvų. Tikimasi, „kad nauja tvarka tėčiams, kurie dažniau renkasi darbą, o ne vaiko priežiūrą, padės kurti artimesnį ryšį su vaiku. Mamoms tai padėtų greičiau grįžti į darbo rinką. Tačiau vaikų psichologai teigia, kad tokios atostogos neturėtų būti prievartinės - ryšį su vaiku tėvai gali megzti ir kitais būdais.

Uogų augintojų ūkiuose pastarosiomis savaitėmis pats darbymetis. Samdyti darbininkai nebespėja nuimti viso derliaus. Daugelis ūkių kviečia žmones atvykti ir pusvelčiui uogų prisiskinti patiems. Nors derlius didelis, sezonas gerokai trumpesnis. Be to, uogas šiemet labai puola ligos. Daug išleidžiama laistymui. Tad didelio pelno uogų augintojai nesitiki.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.