60 minučių. Seimas išaugusią neteisėtą migraciją per Baltarusiją pripažino hibridine agresija

60 minučių

2021.07.13 17:05

60 minučių. Seimas išaugusią neteisėtą migraciją per Baltarusiją pripažino hibridine agresija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimo pirmininkė apie neeilinę sesiją dėl neteisėtų migrantų krizės.

Surinkus duomenis apie įmones, turinčias bent 100 darbuotojų, paaiškėjo, kad lėčiausiai skiepijimas vyksta transporto ir laivų statyba užsiimančių bendrovių sektoriuje. Savo ruožtu vežėjai prašo mobilių vakcinacijos vietų vilkikų vairuotojams skiepyti.

Vakar paskelbta, kad pirmasis Astravo atominės elektrinės blokas buvo atjungtas nuo tinklo suveikus automatinei apsaugos sistemai. Kaip reaguoti į tokius pranešimus?

Užsieniečiai, kuriems nustatyta COVID-19, įkurdinami Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, tačiau ten vietų nepakanka, todėl atskiros patalpos įrengtos ir Alytaus rajone, Verebiejuose, esančioje mokykloje, kur apgyvendinami migrantai.

Anot Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, pirmasis šios liepos dešimtadienis buvo karščiausias nuo 1961-ųjų. Vidutinė temperatūra siekė 22,6 laipsnio šilumos.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.