Ryto allegro. Ko iš architektų ir visuomenės reikalauja miestų reaktyvacija?

Ryto allegro

2021.07.13 07:05

Ryto allegro. Ko iš architektų ir visuomenės reikalauja miestų reaktyvacija?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Uostamiestyje duris atvėrė nauja meno erdvė – „TEMA galerija“. Česlovo Burbos pokalbis su jos įkūrėju Linu Kutavičiumi ir ten reziduojančia Lietuvos muzikos informacijos centro vadove Radvile Buivydiene.

Vertėjos Tomos Gudelytės komentaras apie masinį turizmą ir tai, ko galima pasigesti klimato krizę nagrinėjančioje Venecijos architektūros bienalėje.

Bonoje, Vokietijoje, įvyko lietuvių literatūrai skirta konferencija „Lietuvių literatūra vokiečių kalba“. Kaip priimama mūsų autorių kūryba vokiškai kalbančiose šalyse ir kokie literatūriniai darbai gimsta po tokių renginių?

Naujas gintaro muziejus – Nidoje. Indrės Kaminckaitės reportažas iš Neringos ir pokalbis su muziejaus įkūrėjais Virginija ir Kazimieru Mizgiriais.

Vilniuje, Paupyje, veikia paroda „Reaktyvuojant miestą“. Joje – dėmesys architektūriniams projektams, kurie naujai jau esamas erdves pritaiko atsižvelgdami į kiekvienos vietos savitumą. Kokio požiūrio iš architektų ir visuomenės reikalauja miestų reaktyvacija?

„Klasikos koncertų salės“ apžvalga.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau