Žinios. Migrantų teisių apribojimo klausimas kelia abejonių Konstitucijos ekspertams

Prezidentas Gitanas Nausėda dėl Lietuvos sieną neteisėtai kertančių migrantų sušaukė Valstybės gynimo tarybą. Aptartas valstybės sienos apsaugos stiprinimas, sutarta dar kartą didinti pasieniečiams padedančių karių skaičių.

Europos Parlamento Užsienio reikalų bei Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetai renkasi į posėdį, kuriame aptars neteisėtos migracijos krizę.

Trečiadienį vyriausybė planuoja svarstyti privalomą testavimąsi nepasiskiepijusiems ir koronavirusu nepersirgusiems pardavėjams, viešojo maitinimo darbuotojams, viešojo transporto vairuotojams bei krovinių vežėjams, viso viešojo sektoriaus darbuotojams.

Gitanas Nausėda prezidentu tapo prieš dvejus metus. Valdantieji sako, kad jis neįvykdė duoto pažado telkti visuomenę, kritikuoja prezidentą dėl neaiškios vertybinės pozicijos. Opozicija – priešingai: negaili prezidentui pagyrų ir dėl vidaus, ir užsienio politikos žingsnių.

Sveikatos apsaugos ministras atšaukia Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorių Remigijų Mažeiką iš užimamų pareigų.

Teisingumo ministerija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galbūt iššvaistytų pusės milijono eurų valstybės biudžeto lėšų statant Šiaulių tardymo izoliatorių.

Sakartvelo parlamento opozicijos įstatymų leidėjai ir žurnalistai nutraukė parlamento posėdį reikalaudami, kad ministras pirmininkas atsistatydintų.

Sportas.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau