Žinios. Macronas šį vakarą kreipsis į tautą: pristatys savo paskutiniųjų kadencijos metų darbotvarkę

LRT TELEVIZIJA

2021.07.12 15:13

Prezidentas Gitanas Nausėda dėl Lietuvos sieną neteisėtai kertančių migrantų sušaukė Valstybės gynimo tarybą. Aptartas valstybės sienos apsaugos stiprinimas, sutarta dar kartą didinti pasieniečiams padedančių karių skaičių.

Europos Parlamento Užsienio reikalų bei Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetai renkasi į posėdį, kuriame aptars neteisėtos migracijos krizę.

Teisingumo ministerija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galbūt iššvaistytų pusės milijono eurų valstybės biudžeto lėšų statant Šiaulių tardymo izoliatorių.

Sveikatos apsaugos ministras atšaukia Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorių Remigijų Mažeiką iš užimamų pareigų.

Pasak Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos, birželį pranešimų apie nepageidaujamas reakcijas į vakcinas nuo COVID-19 sparčiai mažėja.

Kuboje nuvilnijo protestų prieš vyriausybę banga. Įvairiuose salos miestuose tūkstančiai gyventojų reiškė pyktį dėl pagrindinių prekių trūkumo, piliečių laisvių ribojimo ir nevykusio pandemijos valdymo.

Pietų Afrikos Respublikoje tęsiasi neramumai, kilę po buvusio prezidento įkalinimo ketvirtadienį.

Indijoje praūžė pražūtingos audros. Turistų pamėgtame Džaipure žaibui smogus į XII amžiaus Amero tvirtovę žuvo mažiausiai 18 žmonių.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas šį vakarą kreipsis į tautą ir pristatys savo paskutiniųjų kadencijos metų darbotvarkę.

Tailande dėl išaugusio COVID-19 užsikrėtimų skaičiaus dalyje provincijų sugriežtinti ribojimai.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau