Lietuvos diena. Papildomos sankcijos Baltarusijai dėl neteisėtų migrantų būtų teisingiausias atsakas

Lietuvos diena

2021.07.12 13:05

Lietuvos diena. Papildomos sankcijos Baltarusijai dėl neteisėtų migrantų būtų teisingiausias atsakas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Valstybės gynimo tarybos posėdyje tartasi kaip toliau valdyti neteisėtų migrantų krizę.Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė po susitikimo teigė, kad sienos apsaugai bus pasitelkiama dar daugiau karių.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad dėl Baltarusijos veiksmų kurstant migrantų krizę pasienyje su Lietuva reikia svarstyti naujas sankcijas.

Seimo komitetas siūlo Vyriausybei užtikrinti kompensacijas už migrantų išlaikymą.

Sulėtėjus vakcinavimo tempui Sveikatos apsaugos ministerija svarsto planą - privalomai testuoti daugiau profesijų darbuotojų, kurie neturi skiepų ir nepersirgę COVID'u. Tokiam ministerijos sumanymui pastabų turi teisininkai bei verslininkai, jam prieštarauja ir profsąjungos.

Siekiant spartinti skiepijimo tempą, Kaune pradėjo kursuoti mobilus vakcinavimo centras, kuris vyks ne tik į populiarias laisvalaikio erdves, bet ir į įmones.

Europos futbolo čempionato nugalėtoja po 53-ejų metų pertraukos tapo Italijos rinktinė. Kaip pergalę šventė italai?

Ved. Vaida Zakarkienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.