Sportas. Orai. Butvilas triumfavo Vimbldono jaunių dvejetų turnyro finale

Anglija, ar Italija? Šios dvi rinktinės nukeliavo iki Europos futbolo čempionato ir šį vakarą paaiškės, kuri laimės auksą. Namų aikštės pranašumą turi ir specialistų kiek palankiau yra vertinama Londono „Wembley“ stadione žaisianti Anglija.

Tuo metu Pietų Amerikoje metų futbolo klausimas – Brazilija, ar Argentina, išspręstas argentiniečių naudai. Jie Pietų Amerikos čempionato finale brazilus įveikė 1:0.

Europos jaunimo plaukimo čempionate Romoje skambėjo Lietuvos himnas ir ant aukščiausio stiebo kilo trispalvė. 18-metis panevėžietis Aleksas Savickas iškovojo aukso medalį vaikinų 200 m. plaukimo krūtine finale.

16-metis Edas Butvilas kartu su Ispanijos tenisininku Alejandro Manzanera Pertusa pasiekė istorinę Lietuvos teniso pergalę Vimbldono jaunių dvejetų turnyro finaliniame susitikime.

Lietuvos jaunimo (iki 19-kos metų) krepšinio rinktinė pasaulio čempionate Latvijoje užėmė 6 vietą.

Sekmadienį viename didžiausių Baltijos šalių jojimo sporto komplekse – Visuomenės harmonizavimo parke įvyko pagrindinis konkūras, kuriame varžėsi stipriausi Lietuvos suaugę raiteliai.

Geriausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius jau 20 kartą iškovojo didžiojo kirčio turnyro titulą.