Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Ką apie mus gali pasakyti kūno kalba?

Projektas „Mums pakeliui“ tęsia kelionę: sustojo Pakruojo rajone, kur gerėjosi ne tik gamta, bet džiaugėsi žmonių svetingumu

Pagaliau – idėja virto kūnu ir iniciatyvos „Draugystė veža“ kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei kitais partneriais organizuojamo projekto „Mums pakeliui“ dalyviai pradėjo savo 500 km 21 dienos kelionę. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su projekto vadove Žydre Gerdimaite iš Pakruojo rajono, kur ekipažas sustojo šeštadienį! Bus kalbinami Pakruojo rajono meras Saulius Margis, taip pat ir kiti kelionės dalyviai.

Jurga Šeduikytė rekomenduoja: mėgstamiausia knyga, sužavėjęs filmas ir įstrigusi daina

Kai už lango tokia kaitra, nuo jos pasislėpti galima pavėsyje skaitant knygą, žiūrint gerą filmą, ar tiesiog klausantis muzikos. O kad būtų lengviau išsirinkti, paruošėme atlikėjos Jurgos Šeduikytės mėgstamiausiųjų sąrašą.

Girtos kometos – grėsmė Žemei: jose išties netikėtai daug alkoholio, viena tokių praskrido arčiausiai per pastarąjį šimtmetį

Prie pavojų, tykančių Žemės Saulės sistemoje, galime pridėti ir nesaugiai skraidančias girtas kometas. 2018 metų gruodį kometa 46P/Wirtanen pro Žemę praskriejo 11 milijonų kilometrų atstumu – viena arčiausių kometų per pastarąjį šimtmetį. Dabar paskelbta praskridimo metu atliktų stebėjimų analizė parodė, kad kometoje yra netikėtai daug alkoholio. Tiesa, ne to, kurį mėgsta žmonės, o metanolio. Taip pat vandens garų, acetileno, formaldehido, etano, amoniako ir vandenilio cianido. Plačiau apie „girtas kometas“ – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbinamas astrofizikas Kastytis Zubovas.

Kaip kalbame, tokie ir esame: anot specialistės, vien stebint kūno kalbą, galima sužinoti apie 80 proc. informacijos apie žmogų

Ar kada pagalvojote, kokią žinutę skleidžiate kitam žmogui vien savo kūno kalba? Ką dar įmanoma pasakyti be žodžių? Apie visa tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su efektyvumo ir komandinės elgsenos trenere Liana Mogišaite.

San Fransiske gyvenantis Kurthas miestiečių nuotaiką praskaidrina įspūdingo dydžio muilo burbulais

Kada paskutinį kartą pūtėte muilo burbulus? San Fransiske šiuo metu gyvenantis Kurthas tai daro kasdien. Taip ne tik pats smagiai leidžia laiką, bet ir pakelia nuotaiką kitiems. Susipažinkite.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau