LRT RADIJO ringas. Migrantai – verti atjautos žmonės ar hibridinio karo dalyviai?

LRT Radijo ringas

2021.07.09 09:05

LRT RADIJO ringas. Migrantai – verti atjautos žmonės ar hibridinio karo dalyviai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dėl kasdien sulaikomų migrantų, atvykusių iš Baltarusijos, valstybėje kyla vis didesni ginčai. Politikai, ekspertai, žmogaus teisių gynėjai ir pasienio gyventojai skirtingai žvelgia į šios problemos sprendimus.

Skamba visko – nuo siūlymų uždaryti juos į kalėjimus kaip hibridinio karo dalyvius iki raginimų atverti vartus geresnio gyvenimo ieškantiems žmonėms ir juos integruoti. Valstybė skubina statyti tvorą ir tartis dėl jų išgabenimo į kilmės šalis. Kokį kelią turėtų rinktis valstybė spręsdama migrantų klausimą?

Laidoje dalyvauja Seimo nariai Matas Maldeikis ir Dovilė Šakalienė, ekonomistas, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis, Seimo kontrolierių įstaigos Žmogaus teisių biuro vedėjas Vytautas Valentinavičius. Argumentus vertina teisininkas Laurynas Biekša.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.