10–12. Lietuvoje pirmą kartą surengtas Vėjo sporto festivalis: kuo žavi ši neseniai į olimpinių žaidynių sąrašą įtraukta, sporto šaka?

10–12

2021.07.08 10:05

10–12. Lietuvoje pirmą kartą surengtas Vėjo sporto festivalis: kuo žavi ši neseniai į olimpinių žaidynių sąrašą įtraukta, sporto šaka?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Radijas iš tiesų yra mano meilė – taip sako jau dvi savaites LRT RADIJO komandoje besidarbuojanti žurnalistė Liuda Kudinova. Pokalbis apie sukauptą patirtį ir požiūrį į žurnalistiką.

Taip pat laidoje, kaip įprasta ketvirtadieniais, „LRT ieško sprendimų“ diskusija. Šią savaitę kolegos iš portalo, televizijos ir radijo domėjosi pažeidžiamų grupių įdarbinimo tema. Kaip spręsti iškeltas problemas, diskutuojame su ekspertais.

Žmones vis dažniau kamuoja įvairios alergijos. Kokios priežastys tai lemia ir kokie gydymo būdai efektyviausi? Į šiuos ir kitus klausimus atsako gydytoja alergologė.

Visą šią savaitę Kuršių marių pakrantėje ties Kintais galima stebėti neeilinį reginį – pirmą kartą Lietuvoje čia surengtas Vėjo sporto festivalis. Kuo žmones žavi ši, neseniai į olimpinių žaidynių sąrašą įtraukta, sporto šaka pasakoja jos entuziastai.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.