LRT Aktualijų studija. Amerikietiški reitingų kalneliai: ką turėtų permąstyti Lietuvos partijos?

LRT aktualijų studija

2021.07.08 09:05

LRT Aktualijų studija. Amerikietiški reitingų kalneliai: ką turėtų permąstyti Lietuvos partijos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nors artimiausi rinkimai – tik po dviejų metų, o didžiąją viešojo gyvenimo erdvę vis dar užėmusi pandemija, pokyčiai reitinguose jau dabar verčia partijas sukti galvą, kaip susigrąžinti rinkėjų palankumą. Kol konservatoriai ir „valstiečiai“ grumiasi dėl pirmų dviejų pozicijų, liberalai laikosi stabiliai, o socialdemokratai pamažu atgauna buvusį palankumą.

Ką rodo pokyčiai reitinguose? Ar partijoms jau reikia permąstyti strategiją? Ar pamatysime pasikeitusią partijų retoriką? Kokių temų partijos griebsis, o kokių kratysis?

Laidoje dalyvauja: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologė Ieva Petronytė-Urbonavičienė, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto politologas Lauras Bielinis ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentas Andrius Šuminas.

Ved. Aleksandra Ketlerienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.