Ryto allegro. Kodėl Vilnius vertas tapti UNESCO literatūros miestu?

Ryto allegro

2021.07.08 07:05

Ryto allegro. Kodėl Vilnius vertas tapti UNESCO literatūros miestu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujausio dvisavaitinio kultūros laikraščio „Šiaurės Atėnai“ numerio apžvalga.

Reportažas iš Anykščiuose vykstančios jaunųjų filologų stovyklos „Vasaros akademija“, kurią rengia Lietuvos rašytojų sąjunga.

Mykolo Drungos užsienio spaudos apžvalga.

Valstybės simbolių interpretacijos meno kūriniuose ir visuomenės reakcijos į šiuolaikinį meną: kodėl siekiama apriboti kūrėjų saviraišką? Domėsis kolegė Karina Metrikytė.

Meno erdvei „Editorial“ – 5-eri. Ar šiandien vis dar trūksta nekomercinių, nepriklausomų erdvių jauniems menininkams pristatyti? Kalbėsimės su erdvės įkūrėjomis Neringa Černiauskaite ir Vitalija Jasaite.

Sostinėje duris atvėręs knygynas „Tylos“ skaitytojams siūlo ne tik įkvepiančias, auginančias knygas, bet ir kviečia drauge Paupio rajone kurti kultūrinį šurmulį.

Vilnius siekia UNESCO literatūros miesto statuso. Kokia šio statuso reikšmė ir kokie sostinės nuopelnai literatūrai? Pokalbis su idėjos autoriais.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.