Gimtoji žemė. Ūkininkai vasarą miega mažiau

Gimtoji žemė

2021.07.08 06:07

Gimtoji žemė. Ūkininkai vasarą miega mažiau

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vasaros darbymetis be išeiginių, o darbo diena trunka 14 valandų. Daiva ir Saulius Miliauskai – nedidelio šeimos ūkio atstovai. Jie laiko 6 karves ir perdirba pieną patys, produktus parduodami turguje. Augina javus, braškes, šilauoges ir prisipažįsta, kad vasarą miega mažiau.

Žaliasias kursas ir nulinė tarša žemės ūkyje dabar labai aptarinėjami žemdirbių bendruomenėje ir dažnai jų nuomonės nesutampa su politikų. O ką mano Žemdirbystės instituto mokslininkai Virginijus Feiza, Roma Semaškienė ir Žydrė Kadžiulienė?

Avietės Lenkijoje yra viena populiariausių uogų. Kasmet jų išauginama apie 100 000 tonų. Kuo šiemet ypatingas sezonas? Pasakoja LRT RADIJO bendradarbis Lenkijoje Laurynas Vaičiūnas.

Ved. Arvydas Urba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.