Lietuvos diena. Savivaldybės skaičiuoja, kiek neteisėtų migrantų jos gali priimti

Lietuvos diena

2021.07.07 13:05

Lietuvos diena. Savivaldybės skaičiuoja, kiek neteisėtų migrantų jos gali priimti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savivaldybių asociacijos prezidentas sako, kad priimant neteisėtus migrantus, pasienio savivaldybės susiduria su patalpų trūkumu, kurių dauguma yra nepritaikytos tokių asmenų apgyvendinimui. Iš viso šiemet pasienyje su Baltarusija sulaikyta 1400-ai neteisėtų migrantų - tai keliolika kartų daugiau nei pernai per visus metus. Dėl augančių neteisėtos migracijos srautų kitą savaitę ketinama šaukti neeilinę Seimo sesiją.

Baltarusija pranešė iki minimumo mažinanti Lietuvos atstovybę Minske. Koks bus Lietuvos atsakas?

Europos ir euroatlantinei šeimai reikia stiprios Ukrainos, Vilniuje atidarydamas Ukrainos reformų konferenciją sakė prezidentas Gitanas Nausėda.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.