Pakeliui su vasara. Juozapas Blažiūnas: dar daug vertybių galima rasti palėpėse

Pakeliui su vasara

2021.07.05 16:05

Pakeliui su vasara. Juozapas Blažiūnas: dar daug vertybių galima rasti palėpėse

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nepaliaujantis ieškoti naujų formų šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ per muziką atveria Vilniaus koncertų ir sporto rūmus, kuriuos atskleidžia įspūdingu garsiniu ir vizualiu reginiu dar viename koncertiniame filme „Posh Underground Workers“.

Baleto primarijus, pedagogas ir baletmeisteris Vytautas Kudžma šiandien švenčia 75ąjį gimtadienį.

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje – Eglės Ridikaitės tapybos darbų paroda „link“.

Valstybės dienos išvakarės baigiame projektą „Keturi milijonai“, kuriame atskleidėme meno pasaulio žmonių, gyvenančių ir dirbančių svetur, mintis, kurias vienija sąvoka: „Ką reiškia mums tai, kad mūsų pasaulyje yra keturi milijonai“?

2021-ieji – archyvų metai. Daugiau kaip prieš pusę amžiaus įkurtas Lietuvos literatūros ir meno archyvas kaupia, saugo gausų dailės, teatro, muzikos ir kino palikimą. Archyvo darbuotojai kviečia kūrėjus ir meno įstaigas ne sandėliuoti ar išmesti savo turimus dokumentus, vertybes, o atiduoti į šią įstaigą, kad savo darbą išmanantys profesionalai įvertintų, surūšiuotų ir išsaugotų ateinančioms kartoms. Kokios vertybės yra sukauptos Lietuvos literatūros ir meno archyve, kaip atkeliauja nauji dokumentai ar daug atradimų dar mūsų laukia – pokalbis su įstaigos direktoriumi Juozapu Blažiūnu

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su vasara

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.