60 minučių. Naujas palapinių miestelis pabėgėliams atsiras jau kitą savaitę

60 minučių

2021.07.05 17:05

60 minučių. Naujas palapinių miestelis pabėgėliams atsiras jau kitą savaitę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Į Lietuvą bandančių patekti migrantų srautas neslūgsta. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigia, kad, valdant išaugusį neteisėtai sieną kertančių migrantų srautą, gali būti pasitelkta kariuomenė. Jos teigimu, dabar rengiamas priemonių paketas, kaip kovoti su šia problema, bus spartinamos ir procedūros, kurios leistų greičiau išsiųsti migrantus.

Į olimpiadą važiuos mažiausia Lietuvos delegacija nuo nepriklausomybės atgavimo. Pirmą kartą po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos krepšininkų nebus olimpinėse žaidynėse.

Pagrindiniame Ignalinos miesto paplūdimyje, ant Gavio ežero kranto, kiekvieną vasaros vidurdienį pakvimpa blynais. Juos nedideliame vagonėlyje kepa mokytojas.

Buvęs Lietuvos ūkio viceministas Adomas Ažuolas Audickas dar prieš šešerius metus į Ukrainą buvo pakviestas rūpintis valstybinių įmonių reforma. LRT radijui jis pasakoja apie oligarchų įtaką, kratas jo kabinete ir spaudimą, kurį patiria.

Ved. Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.