Labas rytas, Lietuva II d. Pažeidžiamų grupių įdarbinimas: kaip studijas derinti su darbu?

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II d.

LRT ieško sprendimų. Pažeidžiamų grupių įdarbinimas
Pokalbis apie pažeidžiamų grupių įdarbinimą su LRT.LT žurnaliste Vaida Kalinkaite-Matuliauskiene, LRT RADIJO žurnalistu Mariumi Jokūbaičiu ir LRT TELEVIZIJOS žurnaliste Dovile Lisauskaite.

Nyderlanduose studijuojantis vilnietis derina darbą su studijomis: norėjau tėvams nulipti nuo sprando
Darbas ir studijos neretai studentams virsta pasirinkimu tarp darbo ir studijų. Nors universitetai sako, kad stengiasi prisitaikyti prie naujų realijų, būti itin lankstiems neleidžia įstatymai, o darbdaviai, neslepia, kad dirbantį studentą ne visada laiko patikimu darbuotoju. Darbas ar studijos – Mykolui spręsti šios dilemos nereikėjo. Jis dar prieš pandemiją pradėjo studijuoti Nyderlanduose, kur atvykę studentai, norintys pasinaudoti paskolų ir subsidijų programa privalo dirbti. Kiekvieną mėnesį mažiausiai 56 valandas Mykolas mindavo dviratį ir vežiodavo maistą. Toks darbo ir studijų derinimo modelis bei gaunama parama – viena iš priežasčių, kodėl studijas pasirinko Roterdame.

Per karantiną mažai kas matė Kolesnikovo parodą: tad dabar jo paveikslai keliauja į namus
Jeigu žmonės neturi laiko apsilankyti parodose, tai menas ateina tiesiai į jų namus – taip Alytaus kraštotyros muziejus pristato naujo formato renginių ciklą „Ateinu“. 100 Vytauto Kolesnikovo paveikslų 100 dienų laikinai keliaus į 50 alytiškių namus ir 50 įmonių ir įstaigų biurus. Taip siekiama alytiškius skatinti daugiau domėtis menu, pristatyti alytiškių menininkų kūrybą.

Rubrikoje „Kalendorius“ Venesuelos nepriklausomybės diena: nuo kokio miesto kilo šios šalies pavadinimas?
Venesuela šiandien mini nepriklausomybės dieną. O jums teks pasakyti, nuo kokio miesto pavadinimo, pasak legendos, kilęs šios šalies pavadinimas?

Dovana Lietuvai – himnas DNR molekulėje
Pokalbis su „Genomikos“ tyrėjais Raminta Antanyniene ir Povilu Sakalausku.

Prasideda projektas „Mums pakeliui“: žmonės su negalia bandys įveikti 500 km „Camino Lituano“ kelią
Tiesiogiai iš Žagarės.

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau