Ryto allegro. Naujos šių laikų tradicijos: kaip užtikrinti jų tęstinumą?

Ryto allegro

2021.07.05 07:05

Ryto allegro. Naujos šių laikų tradicijos: kaip užtikrinti jų tęstinumą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Vita Ličytė apie kultūros įvykius pasaulyje.

LRT Klasika pristato dar vieną naują tinklalaidę – „Kitas lygis“. Kokia kompiuterinių ir vaizdo žaidimų nauda įvairioms gyvenimo sritims: švietimui, verslui, sveikatos ar netgi krašto apsaugai?

Šiuolaikinio šokio menininkas Dovydas Strimaitis, savaitgalį pirmąkart kaip profesionalus šokėjas pasirodęs Lietuvoje, apie kūrybą Prancūzijoje, Nacionaliniame Marselio baleto teatre.

Pasaulio lietuviai liepos 6-ąją jau tryliktą kartą susitelks Tautiškai giesmei. „Nevienodi, bet vieningi“ – tokia žinutė siunčiama šiemet. Apie tradicijų atsiradimą ir jų tęstinumą kalbėsimės su „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ idėjos autoriumi Raimundu Daubaru.

Baigiasi LRT radijo pokalbių ciklas „Keturi milijonai“. Prisiminsime Lietuvos kultūros ambasadorių – įvairių sričių kūrėjų – svečiose šalyse mintis, ką jiems reiškia sąvoka „keturi milijonai“.

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje – Eglės Ridikaitės tapybos darbų paroda „link“: apie tai, kas nematoma, pamiršta, nutylėta.

Muzikinės Domanto Razausko naujienos.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.