Ryto garsai. Kodėl trūksta globėjų?

Ryto garsai

2021.07.04 07:05

Ryto garsai. Kodėl trūksta globėjų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nors budinčių globotojų ir globėjų daugėja, tačiau jų trūksta visose šalies savivaldybėse. Norint tarpti globėju nėra sudėtinga, svarbiausia – pasiryžti, turėti noro ir galimybių.Jau keletą metų liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena.

Įsibėgėjus atostogų sezonui policija fiksuoja išaugusį sukčiavimo atvejų skaičių nuomojant būstus.

Popierinės nuotraukos – neišnyks, profesionalių fotografų nepakeis asmenukės, sako Kaišiadorių centre įsikūrusios fotoatelje fotografas Kostas Radlinskas.

Per pandemiją žmonės išmoko derinti darbą ir poilsį, tad, vasarą vis daugiau darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, o tam renkasi ne namus, bet pajūrį.

Kartais žmonės iš gamtos parsineša gražų, nematytą augalą ir sodiną savo sode, tačiau gamtininkai sako, kad laukinis augalas – greičiausiai neprigis. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode yra sukaupta nemaža retųjų augalų kolekcija.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.