Ryto garsai. Stovyklos vaikams, kurie patyrė nuotolinio mokymosi sunkumų

Ryto garsai

2021.07.03 07:05

Ryto garsai. Stovyklos vaikams, kurie patyrė nuotolinio mokymosi sunkumų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vaikams, kurie patyrė nuotolinio mokymosi sunkumus, rengiamos įvairių pakraipų vasaros stovyklos. Vaikai ne tik ilsėsis, bet mokysis ar papildys žinių spragas, prisimins paprastą bendravimą su bendraamžiais.

Profilaktiškai vaikų sveikatą pradėję tikrinti medikai pastebi, kad po nuotolinio mokymosi daliai suprastėjo rega, sukrypo stuburai, padaugėjo vaikų turinčių antsvorį.

Lenkijos parlamentas priėmė įstatymą, kuris, pasak ekspertų, gali blokuoti turto grąžinimo procesą, įskaitant per Antrąjį pasaulinį karą žydų prarastą turtą.

Vilniaus miesto savivaldybė, taiko tvarų šienavimo metodą – kai kurios pievos nėra šianaujamos, taip siekiama palaikyti bioįvairovę.

Šį savaitgalį Vilniuje rengiamas atvirasios architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“.

Kaip keliauti vienam be kompanijos, kodėl keliautojai renkasi solo keliones, kaip joms pasiruošti? Taip pat laidoje – nacionalinės ir užsienio spaudos apžvalga.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.