Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#1. „Žaidimai ir duona”

Kitas lygis

2021.07.05 10:00

Kitas lygis. Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje. Lygis#1. „Žaidimai ir duona”

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šioje laidoje susipažinsite su žmonėmis, kurie užsidirba duonai žaisdami vaizdo žaidimus.

JustSphex, arba trumpiau – Speksas, internete transliuoti, kaip žaidžia vaizdo žaidimus, arba populiariai šnekant – stryminti, pradėjo 2015-aisiais, kai jam tebuvo 17. Dabar jo „YouTube“ kanalą prenumeruoja apie 32 000 sekėjų, ir jis puikiai pragyvena tik iš stryminimo bei su vaizdo žaidimais susijusio turinio kūrimo. Šioje laidoje Speksas atskleis, kas lemia jo kaip strymerio sėkmę.

Kitas laidos pašnekovas, Kvik, yra profesionalus vaizdo žaidimo „Counter Strike: Global Offensive” žaidėjas. Portalo „Esports Earnings” duomenimis, dalyvaudamas įvairiuose tarptautiniuose turnyruose, jis uždirbo apie 27 000 eurų. Šioje laidoje tiesiai iš paties Kviko lūpų išgirsite, kaip atrodo profesionalaus vaizdo žaidimų žaidėjo karjera ir kelias į ją.

Trečiasis pašnekovas Vaidas Vilkas papasakos apie vaizdo žaidimų testuotojo kasdienybę. Ar tikrai žaidimų testuotojas – svajonių darbas tiems, kas nori per dienas žaisti vaizdo žaidimus ir dar gauti už tai pinigus?

Aut. ir ved. – Aistė Ptakauskė, garso rež. – Mindaugas Juška, red. – Milda Vasiliauskaitė, šaukinio aut. ir garso operatorius – Mantas Brižys

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tinklalaidė apie žaidimų industriją Lietuvoje, kurios tikslas – atskleisti daugialypę vertę, kurią Lietuvos žaidimų industrija kuria lietuvių visuomenei. Šioje tinklalaidėje išgirsite, kokią naudą kompiuteriniai ir vaizdo žaidimai duoda pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse.

Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.