Ryto garsai. Kaip valdžia ir verslas skatina žmones skiepytis ir kiek tos priemonės pasiteisina?

Ryto garsai

2021.07.01 06:30

Ryto garsai. Kaip valdžia ir verslas skatina žmones skiepytis ir kiek tos priemonės pasiteisina?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Valstybės institucijos bei verslas ieško būdų, kaip dar paskatinti žmones skiepytis – organizuoja loterijas, dovanoja čekius, moka priedus. Kiek šios priemonės pasiteisina?

Prezidentas pasirašė patikslintą šių metų valstybės biudžetą. Šiandien – pirmoji diena, kai Lietuva gyvena jau ne karantine. Pokalbis su prezidento vyriausiuoju patarėju Simonu Krėpšta.

Nuo šiandien absoliučiai visos siuntos, iš trečiųjų šalių patenkančios į Europos Sąjungą, turės būti deklaruojamos ir joms turės būti taikomas pridėtinės vertės mokestis. Pokyčiams intensyviai ruošiasi ir Lietuvos institucijos, kurios sako, kad tam tikrų sutrikimų greičiausiai pasitaikys.

Medikai perspėja, kad vasaros karščiai ypač pavojingi širdies ligomis sergantiems žmonėms, jų antplūdį pajuto ir ligoninės. Kardiologai teigia, kad sergančiųjų kraujagyslių ir širdies ligomis Lietuvoje nuolat daugėja, be to jaunėja ir pacientų amžius, kurie vangiai rūpinasi savo sveikata.

Lietuvoje vis daugiau kalbama apie naują religinę bendruomenę, pasivadinusią Gaudijos vaišnavais. Diskusijų sukėlė tai, kad šie veikėjai kalba ne apie dvasinius klausimus, o apie politiką, kai kas net atrado sąsajų su Rusija, vadina bendruomenę grėsme valstybei. Kas tai per judėjimas ir kaip jį vertinti?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.