10–12. Ne tik nesidomi, bet ir neišmano politikos: kaip paskatinti jaunimą būti pilietiškesnius?

10–12

2021.06.28 10:05

10–12. Ne tik nesidomi, bet ir neišmano politikos: kaip paskatinti jaunimą būti pilietiškesnius?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokios šiuo metu svarbiausios temos Vokietijoje? Apie tai pasakoja LRT radijo bendradarbis šioje šalyje Mindaugas Savickas.

Su kuo save tapatina mišrias šeimas sukūrę Amerikos lietuviai? Būtent tokį sau klausimą uždavė jau daugiau kaip septynerius metus Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti lietuvė Dovilė Druskytė. Ne tik iškėlė klausimą, bet ir nutarė pasidomėti išsamiau - sudarė klausimyną ir apklausė daugiau kaip dvidešimt tokių šeimų.

Dar viena tema. Jaunimas - vis mažiau politiškai raštingas ir nesidomi rinkimais. Tą atskleidė Klaipėdos mokslininkų atliktas tyrimas. Kaip paskatinti jaunąją kartą būti pilietiškais?

Taip pat pokalbis apie vyrų susibūrimus, kurie turi terapinį poveikį bei leidžia vyrams diskutuoti apie juos supančius stereotipus. Taip pat, spręsti kylančias problemas. Išsamiau apie projektą „Gentys“ papasakos laidos svečiai.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.