Ryto garsai. Kaip atkurti pandemijos ir COVID-19 sutrikdytus sveikos mitybos įpročius?

Ryto garsai

2021.06.27 07:05

Ryto garsai. Kaip atkurti pandemijos ir COVID-19 sutrikdytus sveikos mitybos įpročius?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pandemija, persirgimas COVID-19 liga neigiamai paveikė žmonių mitybos įpročius. Kaip padėti savo organizmui patars gydytoja dietologė.

Kultūra kartais nepelnytai atsiduria antrame plane. Šį rytą net dvi kultūros temos. Šalia Tylos slėnio esančiame pušyne, Nidoje šiandien pristatoma Jolitos Vaitkutės ir Andriaus Mamontovo sukurta audiovizualinė instaliacija pavadinimu „Anglies miškas“. Kurėjai sako, kad taip norėjo priminti apie žmogaus prižiūrėtos gamtos trapumą.

Dar viena kultūrinė tema – šiandien prasideda „Poezijos pavasaris“, dėl pandemijos jau antrą kartą vykstantis vasarą. Kas jame laukia, pasakoja organizatoriai.

O taip pat apie tai, kad Lietuvos bankai įsipareigojo per metus šalies miesteliuose pastatyti bankomatus arba susitarti su kaimo parduotuvėmis, kad šios taptų išgryninimo taškais.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.