Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Prasideda septintasis Šv. Jurgio meno sezonas: programa daug kartų keista, bet išlaikiusi vertybes

Tiek lietingą savaitgalį, tiek vasaros vakarais ar šaltą žiemą – knyga tinka bet kuriuo metu. O vasariškas pojūtis, atostogos ir atsipalaidavimas neįsivaizduojamas be knygų. Skaitinius vasarai laidos žiūrovams rekomendavo knygų tinklaraštininkė Nora Žaliūkė.

Jeigu savaitgalį visgi nusprendėte likti namuose ir pramogų ieškote čia, siūlome pasiklausyti mūsų tradicinės šeštadienio rubrikos. Šįkart savo knygos, filmo ir muzikos rekomendacijomis dalijosi aktorė Milda Noreikaitė.

Buvęs Plungės komisaras kartu su žmona ramybę rado Žemaitijos miškuose. Šeima čia ne tik įdarbino milijoną bičių, bet ir sodybos svečiams siūlo sveikatingumo paslaugas, kurių nerasite didžiuosiuose Lietuvos kurortuose: nuo darbo pavargusius miestiečius ramina bičių terapija. Apie savo patirtį bitininkystėje pasakojo bičių augintojai Daiva ir Donatas Abručiai ir jų darbą aprašęs LRT.lt verslo žurnalistas Jonas Deveikis.

Savaitgalis yra puikus laikas tam, ko nespėjate išbandyti darbo dienomis, o būtent laiko dažnai pritrūksta virtuvėje. Jei pritrūkote vasariškų, gaivių ir saldžių skonių, konditerės Sonatos Šalkauskaitės siūloma „Pavlova“ jums tiks puikiai.

Anksčiau įprastos kelionės dabar gali būti vadinamos stebuklingomis. Bent jau taip būsimą kelionę į Prancūziją apibūdina Londono simfoninio orkestro meno vadovas ir dirigentas. Truputis muzikantų kasdienybės – „Margame pasaulyje“.

„Šv. Jurgio meno sezonas“ į Marijampolę kviečia jau septintus metus. Nuolatiniai festivalio gerbėjai būtent čia išgirs išskirtinių, retai koncertų salėse skambančių muzikos kūrinių. Daug kartų keista, karantino sąlygomis organizuota septintojo festivalio programa ir šiais metais išlaikė svarbiausias vertybes – profesionalumą, naują požiūrį ir netikėtas erdves. Apie festivalį pasakojo operos solistas Edmundas Seilius.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau