Ryto garsai. Skelbiamuose politinių partijų reitinguose į antrą poziciją iškopė socialdemokratai

Ryto garsai

2021.06.26 07:05

Ryto garsai. Skelbiamuose politinių partijų reitinguose į antrą poziciją iškopė socialdemokratai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Naujausia gyventojų apklausa rodo, kad Socialdemokratų partija reitinguose aplenkė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partiją, o populiariausia išlieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Nors sergamumo rodikliai Lietuvoje gerėja, nerimą kelia mažėjančios skiepijimo apimtys ir Europoje bei kitose šalyse plintanti „delta“ koronaviruso atmaina.

Apie delta atmainą, dėl kurios protrūkio paskelbtas karantinas Sidnėjaus mieste, pokalbis su LRT radijo bendradarbe Australijoje.

Taip pat laidoje apie tai, kad netrukus tokie vienkartiniai gaminiai iš plastiko kaip stalo įrankiai, lėkštės, šiaudeliai ar oro balionų lazdelės taps praeitimi.

Ar steigiamas Renovacijos kompetencijų centras paspartins šį procesą Lietuvoje.

Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.