LRT RADIJO ringas. Ar prezidentas vetuos biudžetą?

LRT Radijo ringas

2021.06.25 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar prezidentas vetuos biudžetą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimas antradienį patvirtino dėl koronaviruso patikslintą šių metų valstybės biudžetą. Jame įtrauktos plano „Naujos kartos Lietuva“ investicijos, didesnis dėmesys numatomas valstybės sienų apsaugai. Tačiau valdantieji neatsižvelgė į prezidento Gitano Nausėdos iniciatyvą ir nerado lėšų neapmokestinamųjų pajamų dydžio didinimui. Ar dėl to prezidentas biudžetą vetuos, o įtampa tarp valdančiųjų ir prezidentūros dar didės?

Apie tai penktadienį „LRT Radijo ringe“ diskutuoja prezidento patarėjas, Ekonominės ir socialinės politikos grupės narys Vaidas Augustinavičius, finansų viceministrė Rūta Bilkštytė, Seimo nariai liberalas Eugenijus Gentvilas ir socialdemokratas Gintautas Paluckas. Diskusijos dalyvių argumentų tvirtumą vertins „​Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.