Mano daina. Katažiną sugraudinęs kūrinys, skaudų išsiskyrimą primenanti daina ir netikėtas prisipažinimas

Antroji muzikos ir pokalbių šou „Mano daina“ nustebins ne tik televizijos žiūrovus. To, kas vyko filmavimo metu, nesitikėjo net pati kūrybinė komanda.

Dalyvių kėdes šį kartą ryžosi užimti ir itin atviromis istorijomis pasidalinti dainininkė Katažina Zvonkuvienė, aktorius Eimutis Kvoščiauskas, etnomuzikologė, LRT televizijos ir radijo laidų vedėja Zita Kelmickaitė, LNOBT vadovas Jonas Sakalauskas ir LRT televizijos ir radijo laidų vedėjas Richardas Jonaitis.

Kaip visuomet visi laidos dalyviai susirinko puikiai nusiteikę. Kiekvienas iš jų atvyko į laidą turėdamas savo gyvenimo dainą ir jam labai svarbią istoriją. Pirmojoje laidos dalyje visi smagiai besijuokdami bandė atspėti kurio iš kolegų dainą atliko gyva garso grupė. Nors niekam nebuvo paslaptis, kad laidos muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus viską stebi užkulisiuose, jo žmona, Katažina, ilgai dvejojo ar prisipažinti apie jaunystės meilę Jonui Sakalauskui.

Įpusėjus filmavimui netikėtai juoką ir linksmą klegesį pakeitė ašaros. Vieno iš dalyvių pasirinkta daina privertė pravirkti Katažiną Zvonkuvienę. Garsi dainininkė negalėjo tramdyti ašarų prisiminusi skaudžius išgyvenimus. Filmavimo komanda buvo priversta stabdyti laidos įrašą ir leisti nurimti emocijoms.

Nicholson Beata
Vedėjas
Zvonkuvienė (Nemycko) Katažina, Kvoščiauskas Eimutis, Kelmickaitė Zita, Sakalauskas Jonas, Jonaitis Richardas
Pašnekovas
Kavaliauskas Martynas, Augustė (Vedrickaitė), Krysko Karina, Juodsnukis Tadas
Atlikėjas
Nemanytė - Lingienė Gintarė
Režisierius
Siparis Marius
Prodiuseris
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau