Žinios. Vakar Lietuvoje vėl pasiektas dienos šilumos rekordas, fiksuota ir tropinė naktis

Naujienų agentūra „Interfax“ skelbia, kad Rusijos pajėgos paleido perspėjamuosius šūvius į Jungtinės Karalystės eskadrinį minininką.

Lietuvoje minimos 80-osios 1941-ųjų birželio sukilimo metinės. Visoje Lietuvoje pagerbiami žuvusieji.

Minint 80-ąsias Holokausto pradžios Lietuvoje metines, Gargžduose surengta „Atminties kelio“ eisena. Būtent Gargžduose 1941-ųjų birželio 24-ąją įvyko pirmosios masinės žydų žudynės, naciai sušaudė 200 vyrų.

Prienų rajone, Jiezne, atidengtas paminklas trims savanorių kartoms.

Prezidento patarėjas po susitikimo su sveikatos ekspertų taryba pabrėžia, kad tik aktyvus skiepijimas nuo COVID-19 leis išvengti griežto karantino rudenį.

Žiniasklaida skelbia, kad Europos Sąjungos šalių ambasadoriai sutarė dėl ekonominių sankcijų atskiriems Baltarusijos sektoriams.

Šiandien sukanka penkeri metai nuo referendumo, per kurį Jungtinė Karalystė pasirinko palikti Europos Sąjungą.

Vilniaus apygardos teismas už akių nuteisė Lietuvos ir Rusijos piliečius, šnipinėjusius Rusijai. Procesas užtruko apie pusantrų metų.

Dalis „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų laureatų atsisako priimti apdovanojimą iš prezidento Gitano Nausėdos. Tarp atsisakiusiųjų – visuomenininko Andriaus Tapino įkurta „Laisvės TV“, pernai surengusi Baltarusijos opozicijos palaikymo akciją „Laisvės kelias“.

Vakar Lietuvoje vėl pasiektas dienos šilumos rekordas, fiksuota ir tropinė naktis.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau