Žinios. Per praėjusią parą nenustatyta nė viena mirtis nuo COVID-19: tokios statistikos nebuvo devynis mėnesius

Minint 80-ąsias Holokausto pradžios Lietuvoje metines, Gargžduose surengta „Atminties kelio“ eisena. Būtent Gargžduose 1941-ųjų birželio 24-ąją įvyko pirmosios masinės žydų žudynės, naciai sušaudė 200 vyrų.

Praėjusią parą Lietuvoje nenustatyta nė viena mirtis nuo COVID-19. Tokios statistikos nebuvo devynis mėnesius, pastarąjį kartą nė vienas asmuo nuo koronaviruso nemirė praėjusių metų spalio pradžioje. Per vakar Lietuvoje patvirtinti 54 nauji užsikrėtusieji.

Prezidento patarėjas po susitikimo su sveikatos ekspertų taryba pabrėžia, kad tik aktyvus skiepijimas nuo COVID-19 leis išvengti griežto karantino rudenį.

Nuo kitų metų siūloma minimalią algą didinti 61euru. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Vyriausybei siūlo, kad ji būtų 703 eurai popieriuje.

Vilniaus apylinkės prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės simbolių išniekinimo Dainiaus Liškevičiaus videoperformanse.

Dalis „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų laureatų atsisako priimti apdovanojimą iš prezidento Gitano Nausėdos. Tarp atsisakiusiųjų – visuomenininko Andriaus Tapino įkurta „Laisvės TV“, pernai surengusi Baltarusijos opozicijos palaikymo akciją „Laisvės kelias“.

Vilniaus apygardos teismas už akių nuteisė Lietuvos ir Rusijos piliečius, šnipinėjusius Rusijai. Procesas užtruko apie pusantrų metų.

Maždaug penktadalis Lietuvos įmonių tikrina darbuotojų blaivumą.

Šiandien sukanka penkeri metai nuo referendumo, per kurį Jungtinė Karalystė pasirinko palikti Europos Sąjungą.

Europos futbolo čempionatą organizuojanti UEFA neleido vaivorykštės spalvomis nušviesti Miuncheno stadiono, kur šiandien susitiks Vokietijos ir Vengrijos komandos.

Tokijuje atidaryta nauja kavinė, kur visus užsakymus priima, kavą pagamina ir ją patiekia robotai. Tai ne pirma tokia kavinė, bet šioje robotai funkcionuoja kaip avatarai – juos nuotoliniu būdu valdo kavinės pasamdyti darbuotojai, kuriems dėl turimos negalios sudėtinga išeiti iš namų.

Vakar Lietuvoje vėl pasiektas dienos šilumos rekordas, fiksuota ir tropinė naktis.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau