Čempionų pietūs. „Euro 2020“ staigmenos, nusivylimai ir geriausiai atrodanti komanda

Čempionų pietūs

2021.06.22 18:12

Čempionų pietūs. „Euro 2020“ staigmenos, nusivylimai ir geriausiai atrodanti komanda

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Euro 2020“ grupės varžybų etapas artėja į pabaigą, o jau 11 komandų iš 16-os žino, kad tikrai žais aštuntfinalyje. Kas iki šiol labiausiai nustebino ir nuvylė?

Ar tikrai Italijos rinktinė tokia gera, kokia atrodo rezultatuose? Ko galime aštuntfinalyje tikėtis iš be pralaimėjimų žengiančių belgų ir olandų? Kur yra Anglijos ir Ispanijos didžiausios bėdos? Apie visa tai – laida ir pokalbis su Pauliumi Cubera ir Aivaru Katučiu.

Ved. Paulius Cubera.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.