Žinios. Nuo 2022-ųjų darbo užmokestis bus išmokamas tik į darbuotojo sąskaitą

Vyriausybė sušvelnino karantino reikalavimus Joninių šventėms.

Seimas patikslino šių metų biudžetą: daugiau lėšų skiriama šalies saugumui ir atsigavimui po pandemijos. Taip atmestas opozicijos siūlymas kone perpus mažinti pridėtinės vertės mokestį būtiniausiems maisto produktams.

Tvyrant karščiams, Visuomenės sveikatos centro specialistai rekomenduoja vaikų nevesti į darželius, nes įkaitusiose grupėse temperatūra gali siekti ir 30 laipsnių, o kondicionieriai įrengti ne visur.

Seimo nariai imasi taisyti savo darbo taisykles. Vietoj gyvenimo Seimo viešbutyje, ketinama mokėti kompensacijas nuomai, vienodas pareigas einantiems Seimo nariams skirti vienodus kabinetus.

Seimui pateikti du Konstitucijos pataisų projektai, numatantys įteisinti tiesioginius merų rinkimus. Valdančiųjų projektą pateikė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Ispanijos Vyriausybė patvirtino malonę devyniems Katalonijos politikams, prieš ketverius metus vadovavusiems bandymui paskelbti nepriklausomybę.

Baltarusijos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad naujos Vakarų sankcijos – jau beveik ekonominis karas, kad ES tęsia tyčinius griaunamuosius veiksmus prieš eilinius piliečius, ir kad imsis atsakomųjų priemonių, kurios pakenks Vakarų piliečiams ir verslui.

Po 70 metų pertraukos per Šventojo Jono Krikštytojo iškilmę – Jonines – Vilniaus katedroje bus atviros visos koplyčios.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau