Žinios. Tvyrant karščiams, specialistai rekomenduoja nevesti vaikų į darželius – temperatūra grupėse gali siekti ir 30 laipsnių

Seimas patikslino šių metų biudžetą: daugiau lėšų skiriama šalies saugumui ir atsigavimui po pandemijos. Taip atmestas opozicijos siūlymas kone perpus mažinti pridėtinės vertės mokestį būtiniausiems maisto produktams.

Vyriausybė sušvelnino karantino reikalavimus Joninių šventėms.

Tvyrant karščiams, Visuomenės sveikatos centro specialistai rekomenduoja vaikų nevesti į darželius, nes įkaitusiose grupėse temperatūra gali siekti ir 30 laipsnių, o kondicionieriai įrengti ne visur.

Rusijoje toliau sparčiai plintant koronavirusui, Kremlius sako, kad nepaskiepytiems bus ribojamos galimybės dirbti, o Filipinų lyderis tokius žmones žada suiminėti.

Sviatlana Cichanouskaja sveikina bendras Vakarų sankcijas dešimtims Baltarusijos režimo pareigūnų ir įmonių, ir ragina nesileisti į Minsko bandymus susiderėti dėl sankcijų švelninimo mainais į švelnesnes bausmes politiniams kaliniams.

Ignalinos ir Švenčionių rajonuose pastarąją parą sulaikyti 58 žmonės netesėtai kirtę Baltarusijos ir Lietuvos sieną.

Niujorko gyventojai šiandien balsuos pirminiuose mero rinkimuose.

Seimo Darbo partijos frakcijos narys Mindaugas Puidokas kaltina Specialiųjų tyrimų tarnybą žeminant jo orumą ir tikina dirbdamas Seime patyręs du pasikėsinimus – esą sykį įplėšta jo automobilio padanga, kita kartą – atsukti rato varžtai.

Po Žemės ūkio ministerijos užsakyto nepriklausomo „Jonavos grūdų“ audito, šiandien atleistas bendrovės generalinis direktorius.

Po šimto metų pertraukos Vokietijos ginkluotosiose pajėgose kapeliono pareigas vėl eis žydų rabinas.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau