Ryto garsai. Kaip Europos Sąjungos sankcijų paketas paveiks Baltarusijos bei kitų šalių ekonomikas?

Ryto garsai

2021.06.22 06:30

Ryto garsai. Kaip Europos Sąjungos sankcijų paketas paveiks Baltarusijos bei kitų šalių ekonomikas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Organizacijos ,,Transperency International“ atlikto tyrimo duomenimis, didžiausias kyšininkavimas Europos Sąjungoje yra Rumunijoje ir Bulgarijoje. Paaiškėjo, kad dažniausiai kyšiai duodami gydymo įstaigose ir atsiskaitant už kasdienes paslaugas. Kokių priemonių korupcijos ir kyšininkavimo problemai spręsti imasi Bendrijos narės, domėjosi Rūta Nikitinaitė.

LRT pristato naujausią tyrimą. Mindaugas Aušra ir Jurga Tvaskienė.

Kas žinoma mokslininkams, tyrėjams apie naujas koronaviruso atmainas? Komentuoja Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos biobanko vadovas Danielius Naumovas.

Užsienio įvykių apžvalga. Lukas Kivita.

Kaip saugoti save ir aplinkinius tvyrant karščiams, esant eskstremaliai sveikatai situacijai? STUDIJOJE: Respublikinės Vilniaus universitetinė ligoninės skubios medicinos gydytojas Šarūnas Maciulevičius.

Studijoje Marius Jokūbaitis. Kas lemia elektros kainų augimą?

Pokalbis su Lietuvos užsienio reikalų ministru Gabrielium Landsbergiu. Vakar Liuksemburge ES užsienio reikalų ministrai sutarė dėl sankcijų Baltarusijai. Komentuoja: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė, docentė Margarita Šešelgytė ir Rytų Europos studijų centro vadovas, politologas Linas Kojala.

Sporto pranešimai. Studijoje Marius Andrijauskas.

Kaip vaikai išgyvena karščius darželyje? Pasakoja Edita Vitė.

Savaitės komentaras. Autorė – LRT apžvalgininkė Liepa Želnienė.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.