Žinios. Vyriausybė atlaisvino karantino reikalavimus Joninių šventėms

Vyriausybė atlaisvino karantino reikalavimus Joninių šventėms. Birželio 23-24 dienomis renginiuose iš anksto nebus reikalaujama įsigyti el. bilietų bei leidžiama ne tik sėdėti, nebus ribojamas dalyvių skaičius.

Europos sąjungai paskelbus asmenų ir subjektų, kuriems bus taikomos naujos, prieš Minsko režimą nukreiptos sankcijos, sąrašą, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad tai bendrijos ženklas režimui, kad tokiems veiksmams ji nepritaria.

Seime vėl kelią skinasi Miškų įstatymo pataisos, kurios jau buvo pripažintos galinčiomis pažeisti Konstituciją ir tarnaujančiomis siaurai interesų grupei. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, rengiant šį projektą įtaką politikams darė didieji pramonininkai, siekiantys pirmumo teise įsigyti medieną iš valstybinių miškų.

Po šimto metų pertraukos Vokietijos ginkluotosiose pajėgose kapeliono pareigas vėl eis žydų rabinas. Vokietijai sprendžiant kraštutinės dešinės problemą kariuomenėje, rabino priesaikoje dalyvavusi gynybos ministrė pabrėžė, kad antisemitizmo šalies ginkluotosiose pajėgose negali būti.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau