Žinios. Seimas balsuos dėl tikslinamo šių metų biudžeto

Seimas balsuos dėl tikslinamo šių metų biudžeto. Finansų ministrės Gintarės Skaistės teigimu, pagrindinė žinia – numatomas biudžeto deficitas bus gerokai mažesnis.

Seime vėl kelią skinasi Miškų įstatymo pataisos, kurios jau buvo pripažintos galinčiomis pažeisti Konstituciją ir tarnaujančiomis siaurai interesų grupei. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, rengiant šį projektą įtaką politikams darė didieji pramonininkai, siekiantys pirmumo teise įsigyti medieną iš valstybinių miškų.

Jungtinė Karalystė tikisi per artimiausias keturias savaites paskiepyti pakankamai žmonių, kad pavojaus nebekeltų čia dominuojanti ir už kylantį naujų užsikrėtimų skaičių atsakinga koronaviruso Delta atmaina.

Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius Antony Blinkenas šiandien išvyksta aštuonių dienų vizito į Europą. Numatyti jo sustojimai Vokietijoje, Prancūzijoje ir Italijoje.

Vokietijos bendrovė „Volocopter“ per aviacijos parodą Le Buržė oro uoste šalia Paryžiaus pristatė skraidančius elektra varomus taksi. Tikimasi, kad skraidančių taksi paslaugas gyventojams ir svečiams jau bus galima pasiūlyti per Paryžiaus olimpines žaidynes 2024 m.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau