Draugystė veža. Asistentinio taksi įkūrėjai sako: reikia bandyti ir būtinai pavyks!

Draugystė veža

2021.06.19 16:30

Draugystė veža. Asistentinio taksi įkūrėjai sako: reikia bandyti ir būtinai pavyks!

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Mindaugas Stanevičius ir Vaidas Kuliauskas – du draugai, sudėję savo santaupas ir įkūrę MB „Asistentinis taksi“. Abu draugai po kaklo traumų juda neįgaliojo vežimėliu ir sukūrė verslą tam, kad pagelbėtų judėjimo negalią turintiems, senjorams.

„Asistentinis taksi“ įkūrėjai jungiasi prie projekto „Mums pakeliui“. Dabar jie pasiryžę įveikti visą 500 kilometrų „Camino Lituano“ kelią ir būti šios kelionės „gelbėtojais“:

„Dalyvausime, nes tikime, jog išbandymai daro mus stipresnius. Rodydami pavyzdį skatinsime kitų neįgaliųjų veiklumą, aktyvesnį judėjimą pirmyn, taip pat padėsime kelyje tiems, kuriems to reikės. Projekte tikimės paprasto ir šilto bendravimo, nes mes norime būti reikalingi, o ne siekiame uždirbti.

Tokie projektai kaip šis naudingi visiems – sveikiesiems padeda suvokti, kad žmogaus su negalia poreikiai – tokie patys, kaip ir jos neturinčiųjų, o neįgaliesiems reikia nors kartais išeiti iš savo komforto zonos – nėra kliūčių, kurių neįmanoma įveikti. Reikia bandyti – ir būtinai pavyks.“

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.