Atrask Lietuvą. Kupinas nuotykių ir pramogų Tauragės kraštas

Atrask Lietuvą

2021.06.19 15:05

Atrask Lietuvą. Kupinas nuotykių ir pramogų Tauragės kraštas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Tauragė nėra toks didelis rajonas, kad galėtų pakeisti pasaulį. Tačiau pakankamai didelis, kad galėtų parodyti pavyzdį“, – sako Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Tauragės krašte vyksta pokyčiai. Jis keičiasi ir jaunėja. Judėjimas „Aktyvi Tauragė“ jungia entuziastus, kurie neabejingi savo kraštui, ir siūlo per pėsčiųjų žygius, plaukimą baidarėmis, sportą atrasti Tauragę ir jos apylinkes. Apie veiklą pasakoja Indrė Macijauskaitė, Gediminas Ramoška, Povilas Poška ir Simas Gaurilka.

Nakvynės nameliai medžiuose, sudėtingos trasos medžių viršūnėmis, pojūčių takas, rankomis pastatyta pilis su požemiais ir muziejumi, ekstremalūs pojūčiai ir pramogos didžiausiame Žemaitijoje Taurų nuotykių parke. Pokalbis su parko įkūrėju Antanu Venckumi.

„Liberty Beach“ vandenlenčių parkas Tauragėje traukia lankytojus ne tik dėl paplūdimio ar terasos, kultūrinių ar pramoginių renginių. Gėlo vandens telkiniuose galima užsiimti vandens sportu. Tuo pasirūpino parko įkūrėjai, sportininkai: ledo ritulininkas Donatas Dirginčius ir tenisininkas Vytautas Remeikis. Jie sako: „Norim ne tik visą laiką imti, bet ir kažką duoti. Kviečiame jaunimą grįžti į Tauragę“.

Ved. Jolanta Jurkūnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas naujai atranda. Po Lietuvą keliaukime kartu su laida „Atrask Lietuvą“. Laida transliuojama šeštadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Atrask Lietuvą

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.