Prabangius automobilius ketinantys pirkti dubajiečiai teises laikosi prie „Range Rover“ ar „Bentley“ vairo

„Range Rover“ ir „Bentley“, riedantys Dubajaus gatvėmis, nėra naujiena.

Todėl Emyratų vairavimo institutas savo klientams siūlo naujovę – praktinius užsiėmimus prie prabangių automobilių vairo.

„Pasirinkau „Platinum“ programą, nes ji viena geriausių savo kategorijoje, dėl jos patirtis tampa dar malonesnė. O vienam iš mano artimųjų „Platinum“ kursas buvo lyg lengvas pasivaikščiojimas”, – pasakoja vienas mokinių.

„Idėja tokia – norime, kad mokinys būtų kuo geriau pasiruošęs vairuoti automobilį, kurį ketina įsigyti. Anksčiau dalis mokinių mokėsi vairuoti „Nissan Sunny“ ir „Toyota Yaris“, o išsilaikę teises nusipirkdavo didelio našumo automobilius“, – pasakoja Fatima Raees, EVI klientų aptarnavimo direktorė.

„Įprastas kursas vyksta su „Nissan Sunny“. Pamokos – tris kartus per savaitę, mokinys taip pat turi atlikti keturis testus – teisiu laikymas gali užtrukti nuo vieno iki pusantro mėnesio. Pasirinkęs „Platinum“ kursą ir jam skirtus automobilius, pavyzdžiui, „Bentley“, mokinys turi galimybę praktikuotis iki 4 val. per dieną, o išsilaikyti teises – per 5-6 dienas.“, – pasakoja „Platinum“ paslaugų instruktorius Zubayda.

Paslaugų kaina siekia nuo 14 000 (3189.43 eurų) iki 22 000 dirhamų (5011,96 eurų).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau